header.less
Menu
+420 739 393 441
info@izraelske-sperky.cz
0
0 Kč
menu.less

Izrael

Moderní stát Izrael, o jehož vznik usilovalo sionistické hnutí už od konce devatenáctého století, se odvolává na biblickou myšlenku země izraelské, jejíž zaslíbení tvoří jeden z ústředních motivů judaismu po více než tři tisíce let. Izrael se nachází v západní Asii na pobřeží Středozemního moře. Navzdory nevelké rozloze tento úzký pás země na východním břehu Středozemního moře ovlivňoval světovou kulturu přibližně dva tisíce let. Izrael je dnes rozvinutou zemí na břehu moře, která nabízí těm, kteří do ní zavítají různé způsoby trávení volného času. Jednou z věcí, která vás zde nadchne, je šperkařské umění. Izraelské šperky se vyrábějí tradičními klenotnickými technikami, které mají původ u izraelských mistrů ve zlatnickém řemesle – jde zejména o rytí, tvarování, tepání, fasování a odlévání. Zveme vás na prohlídku našeho internetového obchodu s výběrem toho nejlepšího, co izraelské šperkařské umění dokáže ze stříbra a drahých kamenů vytvořit.

news.less

Vítejte na stránkách a e-shopu izraelských šperků ze stříbra.

Šperky vyráběné v Izraeli dovážíme do České republiky již téměř dvacet let a máme s nimi, stejně jako naše klientky, jen ty nejlepší zkušenosti. Pečlivost, s jakou šperky vybíráme, garantuje to, že každá z vás u nás může objevit "svůj parádní kousek".

Naše šperky mají svůj mírně orientální, originální a přitom elegantní styl. Všechny jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a jsou zdobeny jak přírodními , tak i syntetickými kameny.

Můžete být hrdou majitelkou jednoho ze šperků, nebo kombinovat sady podle svého vkusu tak, abyste cítila, že šperk je současně vyjádřením vaší osobnosti a momentální nálady.

Profesionální oko kamery Libora Makrlíka Vás co nejvíce přibližuje k reálnému obrazu našich izraelských šperků.

Mnohé z Vás si naše šperky již oblíbily. Na další příznivce se těšíme a rádi je přivítáme v našem "klubu" vlastníků těchto originálních nezbytností všech elegantních žen.

 

Přejeme vám příjemné vybírání a neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli otázkou! Budeme se těšit!

 

Vendula Slowiková Segerová a Adinka Segerová 

tým www.izraelske-sperky.czfooter.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací