header.less
Menu
+420 739 393 441
info@izraelske-sperky.cz
0
0 Kč
menu.less

Izraelské šperky v médiích

 

ŠPERKEM NA VÁNOCE NIC NEZKAZÍTE: PORADÍME VÁM, KTERÉ KOUPIT

VÁNOČNÍ TIPY NA DÁRKY V BLESKU PRO ŽENY

6.12.2017

"A jeden tajný, ale vlastně úplně nejdůležitější trik na závěr. Nejlepší kamarádka vaší ženy, respektive každá kamarádka vaší ženy pravděpodobně mnohem lépe než jakýkoli manžel či partner ví, jaké šperky má dotyčná ráda a co si roky přeje. Podobné informace bude mít pravděpodobně i vaše dcera. Zeptejte se jí, klidně ji pověřte i nákupem. My ženy to pro sebe rády uděláme. Nemalá část naší redakce třeba nedá již několik let dopustit na šperky, které z Izraele dováží Vendula Slowiková Segerová. To uznejte! Nejsou krásné?"


Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-moda/509572/sperkem-na-vanoce-nic-nezkazite-poradime-vam-ktere-koupit.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

...

 

ŽENY.CZ

28.09.2017

Naše šperky v hlavní roli proti smutnému podzimu!!

news.less

Vítejte na stránkách a e-shopu izraelských šperků ze stříbra.

Šperky vyráběné v Izraeli dovážíme do České republiky již téměř dvacet let a máme s nimi, stejně jako naše klientky, jen ty nejlepší zkušenosti. Pečlivost, s jakou šperky vybíráme, garantuje to, že každá z vás u nás může objevit "svůj parádní kousek".

Naše šperky mají svůj mírně orientální, originální a přitom elegantní styl. Všechny jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a jsou zdobeny jak přírodními , tak i syntetickými kameny.

Můžete být hrdou majitelkou jednoho ze šperků, nebo kombinovat sady podle svého vkusu tak, abyste cítila, že šperk je současně vyjádřením vaší osobnosti a momentální nálady.

Profesionální oko kamery Libora Makrlíka Vás co nejvíce přibližuje k reálnému obrazu našich izraelských šperků.

Mnohé z Vás si naše šperky již oblíbily. Na další příznivce se těšíme a rádi je přivítáme v našem "klubu" vlastníků těchto originálních nezbytností všech elegantních žen.

 

Přejeme vám příjemné vybírání a neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli otázkou! Budeme se těšit!

 

Vendula Slowiková Segerová a Adinka Segerová 

tým www.izraelske-sperky.czfooter.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací