header.less
Menu
+420 739 393 441
info@izraelske-sperky.cz
0
0 Kč
menu.less
category.less

Náramky

 

Izraelské stříbrné náramky jsou - stejně jako ostatní naše šperky - výjimečné, originální a nezaměnitelné. Vybírat můžete z drobnějších či výraznějších náramků, pro každodenní i reprezentativní příležitosti. Izraelské šperky dovedou Váš každodenní i slavnostní outfit k dokonalosti. Většina náramků je zdobena kameny, ale najdete zde i celostříbrné kousky bez kamenů. V nabídce máme jak klasické náramkové zapínání, tak oblíbené zapínání "na hrazdičku", a nyní i novinku: zapínání na stahovací kuličku. Ta umožní nastavení velikosti přímo pro Vás.

Náramek B0547
Náramek B0547
1 900 Kč
news.less

Vítejte na stránkách a e-shopu izraelských šperků ze stříbra.

Šperky vyráběné v Izraeli dovážíme do České republiky již více než 10 let a máme s nimi, stejně jako naše klientky, jen ty nejlepší zkušenosti. Pečlivost, s jakou šperky vybíráme, garantuje to, že každá z vás u nás může objevit "svůj parádní kousek".

Naše šperky mají svůj mírně orientální, originální a přitom elegantní styl. Všechny jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a jsou zdobeny jak přírodními , tak i syntetickými kameny.

Můžete být hrdou majitelkou jednoho ze šperků, nebo kombinovat sady podle svého vkusu tak, abyste cítila, že šperk je současně vyjádřením vaší osobnosti a momentální nálady.

Profesionální oko kamery Libora Makrlíka Vás co nejvíce přibližuje k reálnému obrazu našich izraelských šperků.

Mnohé z Vás si naše šperky již oblíbily. Na další příznivce se těšíme a rádi je přivítáme v našem "klubu" vlastníků těchto originálních nezbytností všech elegantních žen.

 

Přejeme vám příjemné vybírání a neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli otázkou! Budeme se těšit!

 

Vendula Slowiková Segerová a Adinka Segerová 

tým www.izraelske-sperky.czfooter.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací