header.less
Menu
+420 739 393 441
info@izraelske-sperky.cz
0
0 Kč
menu.less
category.less

  Prsteny se zirkony

   

  Izraelské stříbrné prsteny se zirkony jsou vyrobeny v Izraeli ze stříbra o ryzosti 925/1000 a jsou zdobeny zirkony. V našich špercích se používá umělý zirkon (kubická zirkonie), jedná se tedy o syntetický kámen. Ve šperkařství je to velmi oblíbený kámen především pro své nádherné zářivé odlesky a možná i pro podobu s briliantem. V našich špercích najdete zirkony granátové (červená barva), zirkony ametystové (fialová barva) a nejčastěji zirkony bezbarvé, průsvitné. Prsteny s bezbarvým zirkonem doporučujeme jako nádherné zásnubní prsteny.

  news.less

  Vítejte na stránkách a e-shopu izraelských šperků ze stříbra.

  Šperky vyráběné v Izraeli dovážíme do České republiky již téměř dvacet let a máme s nimi, stejně jako naše klientky, jen ty nejlepší zkušenosti. Pečlivost, s jakou šperky vybíráme, garantuje to, že každá z vás u nás může objevit "svůj parádní kousek".

  Naše šperky mají svůj mírně orientální, originální a přitom elegantní styl. Všechny jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a jsou zdobeny jak přírodními , tak i syntetickými kameny.

  Můžete být hrdou majitelkou jednoho ze šperků, nebo kombinovat sady podle svého vkusu tak, abyste cítila, že šperk je současně vyjádřením vaší osobnosti a momentální nálady.

  Profesionální oko kamery Libora Makrlíka Vás co nejvíce přibližuje k reálnému obrazu našich izraelských šperků.

  Mnohé z Vás si naše šperky již oblíbily. Na další příznivce se těšíme a rádi je přivítáme v našem "klubu" vlastníků těchto originálních nezbytností všech elegantních žen.

   

  Přejeme vám příjemné vybírání a neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli otázkou! Budeme se těšit!

   

  Vendula Slowiková Segerová a Adinka Segerová 

  tým www.izraelske-sperky.cz  footer.less
  Souhlasím

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací